09 Sep 23 | Torrellano | 1 - 2 | Atzeneta | 3 |
10 Sep 23 | Castellonen | 1 - 2 | Burriana | 5 |
09 Sep 23 | Patacona | 0 - 3 | Levante | 1 |
09 Sep 23 | Jove | 3 - 0 | CD Utiel | 4 |
10 Sep 23 | CF Gandia | 0 - 2 | Ilicitano | 5 |
09 Sep 23 | Soneja | 1 - 2 | Ontinyent | 8 |
09 Sep 23 | Castellón | 2 - 0 | Silla CF | 1 |
10 Sep 23 | CD Acero | 0 - 1 | Rayo Ibense | 7 |
08 Sep 23 | Villarreal | 0 - 3 | CD Roda | 15 |
17 Sep 23 | Atzeneta | 1 - 1 | Villarreal | ... |
11 Oct 23 | Burriana | 0 - 0 | Torrellano | 3 |
17 Sep 23 | Levante | 3 - 1 | Castellonen | ... |
17 Sep 23 | CD Utiel | 3 - 1 | Patacona | 2 |
16 Sep 23 | Ilicitano | 1 - 0 | Jove | 2 |
17 Sep 23 | Ontinyent | 1 - 0 | CF Gandia | 11 |
17 Sep 23 | Silla CF | 1 - 1 | Soneja | ... |
14 Sep 23 | Rayo Ibense | 2 - 1 | Castellón | 41 |
16 Sep 23 | CD Roda | 1 - 1 | CD Acero | ... |
24 Sep 23 | Atzeneta | 2 - 0 | Burriana | ... |
24 Sep 23 | Torrellano | 1 - 2 | Levante | 3 |
24 Sep 23 | Castellonen | 0 - 0 | CD Utiel | ... |
23 Sep 23 | Patacona | 0 - 3 | Ilicitano | 3 |
23 Sep 23 | Jove | 0 - 0 | Ontinyent | 3 |
24 Sep 23 | CF Gandia | 1 - 1 | Silla CF | 1 |
24 Sep 23 | Soneja | 2 - 1 | Rayo Ibense | 1 |
24 Sep 23 | Castellón | 0 - 1 | CD Roda | 4 |
24 Sep 23 | Villarreal | 5 - 1 | CD Acero | 3 |
01 Oct 23 | Burriana | 1 - 1 | Villarreal | ... |
01 Oct 23 | Levante | 1 - 1 | Atzeneta | ... |
30 Sep 23 | CD Utiel | 1 - 0 | Torrellano | 3 |
30 Sep 23 | Ilicitano | 6 - 0 | Castellonen | 15 |
01 Oct 23 | Ontinyent | 0 - 0 | Patacona | 2 |
01 Oct 23 | Silla CF | 0 - 2 | Jove | ... |
01 Oct 23 | Rayo Ibense | 1 - 0 | CF Gandia | 3 |
30 Sep 23 | CD Roda | 0 - 2 | Soneja | ... |
01 Oct 23 | CD Acero | 4 - 2 | Castellón | 12 |
07 Oct 23 | Burriana | 3 - 0 | Levante | 1 |
07 Oct 23 | Atzeneta | 2 - 1 | CD Utiel | 3 |
07 Oct 23 | Torrellano | 1 - 1 | Ilicitano | 2 |
08 Oct 23 | Castellonen | 0 - 1 | Ontinyent | 8 |
08 Oct 23 | Patacona | 1 - 0 | Silla CF | ... |
08 Oct 23 | Jove | 2 - 1 | Rayo Ibense | 3 |
08 Oct 23 | CF Gandia | 0 - 2 | CD Roda | ... |
08 Oct 23 | Soneja | 0 - 1 | CD Acero | ... |
07 Oct 23 | Villarreal | 1 - 2 | Castellón | 4 |
14 Oct 23 | Levante | 1 - 2 | Villarreal | 1 |
15 Oct 23 | CD Utiel | 1 - 0 | Burriana | ... |
14 Oct 23 | Ilicitano | 1 - 3 | Atzeneta | 29 |
15 Oct 23 | Ontinyent | 2 - 0 | Torrellano | 1 |
15 Oct 23 | Silla CF | 2 - 1 | Castellonen | ... |
14 Oct 23 | Rayo Ibense | 0 - 1 | Patacona | 1 |
15 Oct 23 | CD Roda | 3 - 3 | Jove | 3 |
15 Oct 23 | CD Acero | 0 - 2 | CF Gandia | 4 |
25 Oct 23 | Castellón | 0 - 2 | Soneja | 12 |
22 Oct 23 | Levante | 1 - 1 | CD Utiel | 1 |
22 Oct 23 | Burriana | 0 - 1 | Ilicitano | 1 |
21 Oct 23 | Atzeneta | 0 - 1 | Ontinyent | 24 |
22 Oct 23 | Torrellano | 5 - 0 | Silla CF | 1 |
22 Oct 23 | Castellonen | 2 - 1 | Rayo Ibense | 1 |
21 Oct 23 | Patacona | 0 - 1 | CD Roda | ... |
21 Oct 23 | Jove | 0 - 1 | CD Acero | 2 |
22 Oct 23 | CF Gandia | 2 - 0 | Castellón | 3 |
21 Oct 23 | Villarreal | 0 - 1 | Soneja | 5 |
29 Oct 23 | CD Utiel | 1 - 0 | Villarreal | ... |
29 Oct 23 | Ilicitano | 4 - 0 | Levante | 2 |
29 Oct 23 | Ontinyent | 2 - 0 | Burriana | 8 |
29 Oct 23 | Silla CF | 0 - 0 | Atzeneta | ... |
29 Oct 23 | Rayo Ibense | 2 - 0 | Torrellano | ... |
28 Oct 23 | CD Roda | 0 - 0 | Castellonen | 1 |
28 Oct 23 | CD Acero | 5 - 4 | Patacona | 6 |
29 Oct 23 | Castellón | 0 - 2 | Jove | 3 |
29 Oct 23 | Soneja | 0 - 1 | CF Gandia | 1 |
05 Nov 23 | CD Utiel | 2 - 3 | Ilicitano | 5 |
05 Nov 23 | Levante | 1 - 0 | Ontinyent | 9 |
05 Nov 23 | Burriana | 2 - 0 | Silla CF | ... |
05 Nov 23 | Atzeneta | 1 - 1 | Rayo Ibense | ... |
05 Nov 23 | Torrellano | 1 - 0 | CD Roda | ... |
05 Nov 23 | Castellonen | 1 - 1 | CD Acero | ... |
15 Nov 23 | Patacona | 1 - 0 | Castellón | 13 |
04 Nov 23 | Jove | 4 - 0 | Soneja | 1 |
05 Nov 23 | Villarreal | 1 - 1 | CF Gandia | 2 |
11 Nov 23 | Villarreal | 1 - 3 | Ilicitano | 9 |
12 Nov 23 | Ontinyent | 1 - 1 | CD Utiel | 9 |
29 Nov 23 | Levante | 2 - 1 | Silla CF | 19 |
12 Nov 23 | Rayo Ibense | 3 - 0 | Burriana | ... |
11 Nov 23 | CD Roda | 0 - 1 | Atzeneta | 2 |
12 Nov 23 | CD Acero | 0 - 2 | Torrellano | ... |
11 Nov 23 | Castellón | 3 - 0 | Castellonen | 7 |
12 Nov 23 | Soneja | 3 - 1 | Patacona | ... |
12 Nov 23 | CF Gandia | 1 - 3 | Jove | 5 |
19 Nov 23 | Ilicitano | 2 - 1 | Ontinyent | 5 |
19 Nov 23 | CD Utiel | 2 - 3 | Silla CF | 2 |
19 Nov 23 | Levante | 0 - 0 | Rayo Ibense | 3 |
19 Nov 23 | Burriana | 0 - 0 | CD Roda | ... |
18 Nov 23 | Atzeneta | 4 - 1 | CD Acero | 6 |
19 Nov 23 | Torrellano | 1 - 2 | Castellón | 4 |
19 Nov 23 | Castellonen | 2 - 1 | Soneja | ... |
19 Nov 23 | Patacona | 2 - 0 | CF Gandia | 2 |
18 Nov 23 | Villarreal | 1 - 1 | Jove | 5 |
26 Nov 23 | Ontinyent | 1 - 2 | Villarreal | 5 |
26 Nov 23 | Silla CF | 0 - 2 | Ilicitano | 5 |
25 Nov 23 | Rayo Ibense | 0 - 2 | CD Utiel | ... |
25 Nov 23 | CD Roda | 2 - 2 | Levante | ... |
26 Nov 23 | CD Acero | 2 - 2 | Burriana | 4 |
26 Nov 23 | Castellón | 0 - 0 | Atzeneta | 3 |
26 Nov 23 | Soneja | 1 - 1 | Torrellano | 1 |
26 Nov 23 | CF Gandia | 3 - 1 | Castellonen | ... |
25 Nov 23 | Jove | 1 - 0 | Patacona | 2 |
06 Dic 23 | Ontinyent | 2 - 1 | Silla CF | 4 |
02 Dic 23 | Ilicitano | 3 - 0 | Rayo Ibense | 6 |
03 Dic 23 | CD Utiel | 0 - 1 | CD Roda | ... |
03 Dic 23 | Levante | 0 - 0 | CD Acero | ... |
03 Dic 23 | Burriana | 0 - 1 | Castellón | 6 |
02 Dic 23 | Atzeneta | 0 - 0 | Soneja | 4 |
03 Dic 23 | Torrellano | 1 - 2 | CF Gandia | 4 |
03 Dic 23 | Castellonen | 0 - 0 | Jove | 2 |
02 Dic 23 | Villarreal | 2 - 2 | Patacona | ... |
17 Dic 23 | Silla CF | 0 - 3 | Villarreal | ... |
17 Dic 23 | Rayo Ibense | 0 - 0 | Ontinyent | 2 |
16 Dic 23 | CD Roda | 0 - 2 | Ilicitano | 5 |
16 Dic 23 | CD Acero | 0 - 1 | CD Utiel | ... |
17 Dic 23 | Castellón | 1 - 3 | Levante | 1 |
16 Dic 23 | Soneja | 0 - 0 | Burriana | ... |
17 Dic 23 | CF Gandia | 2 - 1 | Atzeneta | 1 |
16 Dic 23 | Jove | 1 - 1 | Torrellano | 2 |
17 Dic 23 | Patacona | 1 - 3 | Castellonen | 13 |
07 Ene 24 | Silla CF | 1 - 2 | Rayo Ibense | ... |
07 Ene 24 | Ontinyent | 1 - 0 | CD Roda | 1 |
05 Ene 24 | Ilicitano | 3 - 0 | CD Acero | 26 |
07 Ene 24 | CD Utiel | 2 - 1 | Castellón | 4 |
07 Ene 24 | Levante | 1 - 1 | Soneja | ... |
07 Ene 24 | Burriana | 1 - 1 | CF Gandia | 1 |
06 Ene 24 | Atzeneta | 1 - 0 | Jove | 5 |
07 Ene 24 | Torrellano | 2 - 1 | Patacona | ... |
07 Ene 24 | Villarreal | 1 - 1 | Castellonen | ... |
14 Ene 24 | Villarreal | 2 - 0 | Rayo Ibense | ... |
13 Ene 24 | CD Roda | 3 - 0 | Silla CF | ... |
14 Ene 24 | CD Acero | 1 - 2 | Ontinyent | 5 |
14 Ene 24 | Castellón | 2 - 5 | Ilicitano | 13 |
13 Ene 24 | Soneja | 1 - 1 | CD Utiel | ... |
14 Ene 24 | CF Gandia | 1 - 1 | Levante | 4 |
13 Ene 24 | Jove | 0 - 0 | Burriana | ... |
14 Ene 24 | Patacona | 0 - 3 | Atzeneta | ... |
13 Ene 24 | Castellonen | 2 - 0 | Torrellano | 1 |
20 Ene 24 | Rayo Ibense | 2 - 0 | CD Roda | ... |
21 Ene 24 | Silla CF | 0 - 2 | CD Acero | 4 |
21 Ene 24 | Ontinyent | 1 - 0 | Castellón | 6 |
20 Ene 24 | Ilicitano | 3 - 2 | Soneja | 10 |
21 Ene 24 | CD Utiel | 1 - 2 | CF Gandia | 3 |
21 Ene 24 | Levante | 2 - 0 | Jove | 6 |
21 Ene 24 | Burriana | 1 - 2 | Patacona | ... |
20 Ene 24 | Atzeneta | 1 - 0 | Castellonen | ... |
21 Ene 24 | Torrellano | 1 - 0 | Villarreal | 4 |
27 Ene 24 | Atzeneta | 1 - 3 | Torrellano | 1 |
28 Ene 24 | Burriana | 1 - 3 | Castellonen | 6 |
28 Ene 24 | Levante | 1 - 1 | Patacona | ... |
28 Ene 24 | CD Utiel | 1 - 3 | Jove | 1 |
27 Ene 24 | Ilicitano | 3 - 0 | CF Gandia | 5 |
28 Ene 24 | Ontinyent | 2 - 0 | Soneja | 1 |
27 Ene 24 | Silla CF | 2 - 0 | Castellón | 4 |
27 Ene 24 | Rayo Ibense | 0 - 0 | CD Acero | 1 |
27 Ene 24 | CD Roda | 2 - 0 | Villarreal | 2 |
04 Feb 24 | Villarreal | 4 - 3 | Atzeneta | ... |
04 Feb 24 | Torrellano | 0 - 1 | Burriana | ... |
04 Feb 24 | Castellonen | 3 - 1 | Levante | 5 |
04 Feb 24 | Patacona | 1 - 0 | CD Utiel | ... |
03 Feb 24 | Jove | 0 - 1 | Ilicitano | 13 |
04 Feb 24 | CF Gandia | 0 - 2 | Ontinyent | 7 |
03 Feb 24 | Soneja | 2 - 1 | Silla CF | ... |
04 Feb 24 | Castellón | 2 - 0 | Rayo Ibense | 2 |
04 Feb 24 | CD Acero | 1 - 2 | CD Roda | 3 |
11 Feb 24 | Burriana | 1 - 2 | Atzeneta | ... |
11 Feb 24 | Levante | 3 - 0 | Torrellano | ... |
11 Feb 24 | CD Utiel | 1 - 1 | Castellonen | ... |
11 Feb 24 | Ilicitano | 1 - 0 | Patacona | 10 |
11 Feb 24 | Ontinyent | 0 - 1 | Jove | 5 |
11 Feb 24 | Silla CF | 1 - 2 | CF Gandia | 4 |
10 Feb 24 | Rayo Ibense | 1 - 2 | Soneja | 1 |
11 Feb 24 | CD Roda | 0 - 2 | Castellón | 2 |
11 Feb 24 | CD Acero | 3 - 2 | Villarreal | ... |
18 Feb 24 | Villarreal | 2 - 0 | Burriana | 1 |
17 Feb 24 | Atzeneta | 2 - 1 | Levante | ... |
18 Feb 24 | Torrellano | 1 - 4 | CD Utiel | ... |
18 Feb 24 | Castellonen | 3 - 0 | Ilicitano | 7 |
17 Feb 24 | Patacona | 1 - 2 | Ontinyent | 3 |
17 Feb 24 | Jove | 2 - 0 | Silla CF | 2 |
17 Feb 24 | CF Gandia | 1 - 2 | Rayo Ibense | 4 |
17 Feb 24 | Soneja | 1 - 0 | CD Roda | ... |
18 Feb 24 | Castellón | 5 - 2 | CD Acero | 5 |
06 Mar 24 | Levante | 0 - 1 | Burriana | ... |
06 Mar 24 | CD Utiel | 0 - 0 | Atzeneta | 7 |
20 Mar 24 | Ilicitano | 0 - 0 | Torrellano | 29 |
20 Mar 24 | Ontinyent | 2 - 0 | Castellonen | 22 |
27 Mar 24 | Silla CF | 3 - 4 | Patacona | 17 |
06 Mar 24 | Rayo Ibense | 0 - 1 | Jove | 11 |
28 Feb 24 | CD Roda | 1 - 3 | CF Gandia | 6 |
06 Mar 24 | CD Acero | 1 - 0 | Soneja | 8 |
26 Feb 24 | Castellón | 2 - 2 | Villarreal | 21 |
02 Mar 24 | Villarreal | 1 - 1 | Levante | 1 |
03 Mar 24 | Burriana | 1 - 2 | CD Utiel | 1 |
02 Mar 24 | Atzeneta | 0 - 0 | Ilicitano | 2 |
02 Mar 24 | Torrellano | 2 - 3 | Ontinyent | 3 |
03 Mar 24 | Castellonen | 1 - 0 | Silla CF | 2 |
02 Mar 24 | Patacona | 0 - 1 | Rayo Ibense | 1 |
03 Mar 24 | Jove | 2 - 1 | CD Roda | 1 |
03 Mar 24 | CF Gandia | 0 - 0 | CD Acero | 4 |
02 Mar 24 | Soneja | 1 - 5 | Castellón | 12 |
10 Mar 24 | CD Utiel | 0 - 2 | Levante | ... |
09 Mar 24 | Ilicitano | 3 - 0 | Burriana | 4 |
10 Mar 24 | Ontinyent | 1 - 0 | Atzeneta | 4 |
10 Mar 24 | Silla CF | 0 - 1 | Torrellano | ... |
10 Mar 24 | Rayo Ibense | 1 - 1 | Castellonen | 2 |
09 Mar 24 | CD Roda | 2 - 0 | Patacona | ... |
10 Mar 24 | CD Acero | 1 - 3 | Jove | 2 |
08 Mar 24 | Castellón | 3 - 1 | CF Gandia | 9 |
10 Mar 24 | Soneja | 1 - 1 | Villarreal | ... |
17 Mar 24 | Villarreal | 3 - 1 | CD Utiel | 1 |
17 Mar 24 | Levante | 0 - 1 | Ilicitano | 7 |
16 Mar 24 | Burriana | 3 - 1 | Ontinyent | 7 |
16 Mar 24 | Atzeneta | 0 - 0 | Silla CF | 2 |
16 Mar 24 | Torrellano | 3 - 1 | Rayo Ibense | ... |
15 Mar 24 | Castellonen | 0 - 0 | CD Roda | ... |
16 Mar 24 | Patacona | 3 - 2 | CD Acero | 4 |
16 Mar 24 | Jove | 2 - 0 | Castellón | 4 |
15 Mar 24 | CF Gandia | 0 - 0 | Soneja | 2 |
23 Mar 24 | Ilicitano | 2 - 0 | CD Utiel | 8 |
24 Mar 24 | Ontinyent | 1 - 0 | Levante | 14 |
23 Mar 24 | Silla CF | 1 - 0 | Burriana | 2 |
23 Mar 24 | Rayo Ibense | 0 - 1 | Atzeneta | 3 |
23 Mar 24 | CD Roda | 0 - 0 | Torrellano | 1 |
24 Mar 24 | CD Acero | 1 - 0 | Castellonen | 3 |
24 Mar 24 | Castellón | 1 - 4 | Patacona | 5 |
24 Mar 24 | Soneja | 0 - 1 | Jove | 2 |
23 Mar 24 | CF Gandia | 1 - 0 | Villarreal | 6 |
28 Mar 24 | Ilicitano | 3 - 0 | Villarreal | 6 |
29 Mar 24 | CD Utiel | 1 - 0 | Ontinyent | 15 |
31 Mar 24 | Silla CF | 2 - 1 | Levante | 2 |
28 Mar 24 | Burriana | 0 - 0 | Rayo Ibense | 3 |
30 Mar 24 | Atzeneta | 2 - 1 | CD Roda | 1 |
30 Mar 24 | Torrellano | 1 - 0 | CD Acero | 2 |
29 Mar 24 | Castellonen | 3 - 0 | Castellón | 3 |
31 Mar 24 | Patacona | 1 - 1 | Soneja | 1 |
30 Mar 24 | Jove | 4 - 3 | CF Gandia | 5 |
07 Abr 24 | Ontinyent | 1 - 1 | Ilicitano | 29 |
07 Abr 24 | Silla CF | 0 - 1 | CD Utiel | 3 |
07 Abr 24 | Rayo Ibense | 0 - 3 | Levante | 1 |
07 Abr 24 | CD Roda | 1 - 0 | Burriana | 1 |
07 Abr 24 | CD Acero | 0 - 1 | Atzeneta | 7 |
07 Abr 24 | Castellón | 0 - 0 | Torrellano | 1 |
06 Abr 24 | Soneja | 1 - 1 | Castellonen | 2 |
06 Abr 24 | CF Gandia | 1 - 0 | Patacona | 2 |
06 Abr 24 | Jove | 1 - 0 | Villarreal | 3 |
14 Abr 24 | Villarreal | 2 - 1 | Ontinyent | 5 |
13 Abr 24 | Ilicitano | 8 - 0 | Silla CF | 30 |
14 Abr 24 | CD Utiel | 2 - 0 | Rayo Ibense | 2 |
14 Abr 24 | Levante | 1 - 1 | CD Roda | 1 |
14 Abr 24 | Burriana | 1 - 0 | CD Acero | 3 |
13 Abr 24 | Atzeneta | 2 - 1 | Castellón | 2 |
13 Abr 24 | Torrellano | 3 - 2 | Soneja | 1 |
14 Abr 24 | Castellonen | 3 - 3 | CF Gandia | 6 |
14 Abr 24 | Patacona | 1 - 1 | Jove | 4 |
21 Abr 24 | Silla CF | 3 - 2 | Ontinyent | 2 |
21 Abr 24 | Rayo Ibense | 0 - 3 | Ilicitano | 4 |
20 Abr 24 | CD Roda | 2 - 3 | CD Utiel | 4 |
21 Abr 24 | CD Acero | 0 - 1 | Levante | 8 |
20 Abr 24 | Castellón | 4 - 1 | Burriana | 3 |
21 Abr 24 | Soneja | 1 - 1 | Atzeneta | 1 |
20 Abr 24 | CF Gandia | 4 - 0 | Torrellano | 1 |
20 Abr 24 | Jove | 0 - 0 | Castellonen | 2 |
21 Abr 24 | Patacona | 1 - 1 | Villarreal | 1 |
26 Abr 24 | Villarreal | 5 - 1 | Silla CF | 3 |
26 Abr 24 | Ontinyent | 1 - 0 | Rayo Ibense | 12 |
26 Abr 24 | Ilicitano | 1 - 0 | CD Roda | 2 |
27 Abr 24 | CD Utiel | 2 - 2 | CD Acero | 3 |
27 Abr 24 | Levante | 2 - 0 | Castellón | 2 |
27 Abr 24 | Burriana | 2 - 2 | Soneja | ... |
27 Abr 24 | Atzeneta | 1 - 1 | CF Gandia | 4 |
27 Abr 24 | Torrellano | 1 - 1 | Jove | 2 |
28 Abr 24 | Castellonen | 2 - 3 | Patacona | 3 |
01 May 24 | Rayo Ibense | 3 - 0 | Silla CF | ... |
01 May 24 | CD Roda | 2 - 0 | Ontinyent | 2 |
01 May 24 | CD Acero | 2 - 0 | Ilicitano | 8 |
01 May 24 | Castellón | 0 - 0 | CD Utiel | 1 |
01 May 24 | Soneja | 3 - 2 | Levante | ... |
01 May 24 | CF Gandia | 5 - 0 | Burriana | 1 |
01 May 24 | Jove | 0 - 0 | Atzeneta | 1 |
01 May 24 | Patacona | 0 - 0 | Torrellano | 2 |
01 May 24 | Castellonen | 1 - 0 | Villarreal | 1 |
05 May 24 | Rayo Ibense | 1 - 6 | Villarreal | 2 |
05 May 24 | Silla CF | 0 - 3 | CD Roda | 1 |
05 May 24 | Ontinyent | 2 - 2 | CD Acero | 5 |
05 May 24 | Ilicitano | 3 - 0 | Castellón | 3 |
05 May 24 | CD Utiel | 3 - 1 | Soneja | 12 |
05 May 24 | Levante | 0 - 0 | CF Gandia | 3 |
05 May 24 | Burriana | 0 - 2 | Jove | 2 |
05 May 24 | Atzeneta | 1 - 2 | Patacona | 1 |
05 May 24 | Torrellano | 1 - 0 | Castellonen | 5 |
11 May 24 | CD Roda |
18:00 |
Rayo Ibense | 1 |
11 May 24 | CD Acero |
18:00 |
Silla CF | 1 |
12 May 24 | Castellón |
12:00 |
Ontinyent | ... |
11 May 24 | Soneja |
16:30 |
Ilicitano | 1 |
12 May 24 | CF Gandia |
18:00 |
CD Utiel | 2 |
11 May 24 | Jove |
17:00 |
Levante | 2 |
11 May 24 | Patacona |
16:00 |
Burriana | 1 |
12 May 24 | Castellonen |
17:00 |
Atzeneta | ... |
12 May 24 | Villarreal |
12:00 |
Torrellano | ... |